Zamów rozmowę z konsultantem
 
 
 Doradztwo  Windykacja  Informacja gospodarcza  Usługi pozostałe 
 
     
 
 
 
   
O firmie
 
   
      Parytet działa na rynku zarządzania wierzytelnościami od 1995, od roku 2000 r. w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Początkowo głównym przedmiotem działalności spółki była windykacja, obrót oraz pośrednictwo w obrocie wierzytelnościami. Wraz z rozwojem firmy oferta usług była poszerzana o kolejne elementy takie jak: wywiad gospodarczy, monitoring należności, długoterminowy monitoring zdolności płatniczej, szkolenia i doradztwo w zakresie zarządzania wierzytelnościami.

Obecnie Parytet sp. z o.o. oferuje swoim klientom spójny i kompletny program zarządzania wierzytelnościami wykorzystujący pełen katalog dostępnych instrumentów prawnych.


Wśród firm z branży zarządzaniem wierzytelnościami wyróżnia nas:


Jakość usług potwierdzona certyfikatem

Dziesięciolecie naszej działalności uczciliśmy wdrożeniem Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001:2000. W dniu 29.IX.2005 r. przeszliśmy pomyślnie audit certyfikacyjny. Jakość naszych usług została potwierdzona certyfikatem wydanym 14.X.2005 r. przez Dekra Intertek Certyfication GmbH.


Kompetencje personelu

Nasi pracownicy rekrutowani są wśród absolwentów prawa, posiadają więc niezbędną wiedzę fachową i umiejętności. Dbając o profesjonalizm naszych pracowników wdrożyliśmy w firmie system szkoleń będący gwarancją stałego doskonalenia ich kompetencji zawodowych. Nad pracą naszych specjalistów czuwają radcowie prawni z wieloletnim doświadczeniem i praktyką.


Zasady, którymi kierujemy się w codziennej pracy:

  • dbałość o wysoką jakość usług realizowana poprzez stałe ich doskonalenie

  • stosowanie metod i instrumentów zgodnych z prawem, efektywnych i tak dobranych by nie wpływały negatywnie na relacje handlowe Klienta z jego kontrahentem

  • sprawna komunikacja i rzetelna informacja, którą zapewnia nowoczesny system informatyczny on-line: PARYTET - WINDYKACJA

  • czytelne zasady wynagradzania i rozliczeń z Klientem